Dlaczego warto?
Podczas Kursu Specjalizacyjnego PADI Nitrox Diver zapoznasz się z procedurami oraz zasadami bezpiecznego nurkowania na Nitrox'ie. Poznasz niebezpieczeństwa i zagrożenia jakie wiążą się z nurkowaniem na tej nowej mieszance oddechowej dla Ciebie,. Zapoznasz się z ryzykiem oraz korzyściami, jak również poznasz teorią bezdekompresyjnego nurkowania na wzbogaconym powietrzu zawierającym od 22% do 40% tlenu w mieszaninie oddechowej. Nauczysz się nurkowania na najpopularniejszych mieszankach oddechowych EAN32 i EAN36. Nauczysz się właściwych procedur, które zapewniają nurkom bezpieczeństwo pod wodą. Poznasz realne wady i zalety nurkowania na wzbogaconym powietrzu jakim jest Nitrox.
Co uzyskasz po kursie PADI Nitrox Diver?

    Umiejętność bezpiecznego nurkowania na mieszance oddechowej Nitrox EAN32 i EAN36.
    Będziesz przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowania IANTD Advanced Nitrox Diver w dowolnej organizacji.
Co jest Ci potrzebne aby wziąć udział w kursie?

    stopień PADI Open Water Diver (PADI OWD) lub podstawowy stopień nurkowy dowolnej organizacji nurkowej,
    25 zalogowanych nurkowań,
    materiały szkoleniowe - otrzymasz w Centrum Nurkowym,
    logbook (książka/rejestr nurkowań) w celu zarejestrowania nurkowań, które poświadczy Instruktor nurkowania,
    dwie fotografie,
    badania lekarskie świadczące o braku przeciwwskazań do przystąpienia do kursu nurkowania PADI NITROX Diver.

Jak długo trwa taki kurs?

    Jeden dzień zajęć teoretycznych.
Co będziesz robić podczas kursu?

    W ramach kursu PADI Nitrox Diver zostaną przeprowadzony dla Ciebie wykład teoretyczny z zakresu bezpiecznego nurkowania na nowej dla Ciebie mieszaninie oddechowej. W ramach kursu Basic Nitrox Diver nie ma wymaganych żadnych nurkowań w trakcie trwania kursu.
Dlaczego warto?

    Nurkowanie na Nitrox'ie otwiera nowe możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym oraz jest początkiem przygody z nurkowaniem technicznym,
    Kurs PADI Nitrox Diver jest zaliczany do grupy specjalizacji potrzebnych do stopnia PADI Master Scuba Diver (PADI MSD).

Co potrzebujesz aby spróbować?

    Minimalny wiek: 15 lat,
    Certyfikat PADI Open Water Diver (PADI OWD).
Ile to kosztuje?
Cena: 450,00 PLN
Cena zawiera:
gazy używane podczas nurkowania
koszt certyfikatu.
KURS NURKOWANIA NA RATY!!!
Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 660 107 206
Wszyscy uczestnicy kursów nurkowania w tec-dive.pl otrzymują rabat na dystrybuowany sprzęt nurkowy przez tec-dive.pl w wysokości 15% od ceny detalicznej sugerowanej przez producenta lub dystrybutora w Polsce!!!

Ukończyłeś pierwsze kursy nurkowania? Pod wodą czujesz się co raz lepiej i pewniej? Masz potrzebę rozwijania swoich umiejętności nurkowych i poszerzania wiedzy? PADI w ramach kontynuacji edukacji opracowało szereg ciekawych specjalizacji nurkowych, które z pewnością Cię zainteresują. Wiele z nich jest dostępnych już po kursie PADI Open Water Diver (PADI OWD). Teraz Ty decydujesz co chcesz dalej robić i w jakim kierunku się szkolić.

Zapraszamy Cie do zapoznania się z opisami specjalizacji nurkowych PADI.

Kursy nurkowania PADI prowadzimy w Toruniu na basenie MOSiR Elana przy ulicy Bażyńskich 9/17. W sezonie letnim kursy nurkowania prowadzimy na wodach otwartych. Organizujemy także wyprawy nurkowe dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem w ciekawych miejscach naszego globu.
Kursy nurkowania w systemie PADI opierają się na dewizie, że nurkować może każdy, kto jest ogólnie zdrowy i ma chęć spróbować tej dyscypliny sportu, rekreacji czy też hobby. Według standardów PADI nurkować można od 10-ego roku życia. W odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące wymaganych predyspozycji pragniemy poinformować, że wystarczy cieszyć się dobrym zdrowiem i minimum kondycji.
Obecnie nurkowanie to jeden z najbezpieczniejszych sportów uprawianych rekreacyjnie. Według ostatnich statystyk jest bardziej bezpiecznie niż jazda konno, narty czy nawet uprawianie kolarstwa.
Wszyscy uczestnicy kursów nurkowania w tec-dive.pl otrzymują rabat na dystrybuowany sprzęt nurkowy przez tec-dive.pl w wysokości 15% od ceny detalicznej sugerowanej przez producenta lub dystrybutora w Polsce!!!

Please publish modules in offcanvas position.