Oferujemy kursy nurkowania w systemie PADI

Kursy nurkowania PADI prowadzimy w Toruniu na basenie MOSiR Elana przy ulicy Bażyńskich 9/17. W sezonie letnim kursy nurkowania prowadzimy na wodach otwartych. Organizujemy także wyprawy nurkowe dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem w ciekawych miejscach naszego globu.
Kursy nurkowania w systemie PADI opierają się na dewizie, że nurkować może każdy, kto jest ogólnie zdrowy i ma chęć spróbować tej dyscypliny sportu, rekreacji czy też hobby. Według standardów PADI nurkować można od 10-ego roku życia. W odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące wymaganych predyspozycji pragniemy poinformować, że wystarczy cieszyć się dobrym zdrowiem i minimum kondycji.
Obecnie nurkowanie to jeden z najbezpieczniejszych sportów uprawianych rekreacyjnie. Według ostatnich statystyk jest bardziej bezpiecznie niż jazda konno, narty czy nawet uprawianie kolarstwa.
Wszyscy uczestnicy kursów nurkowania w tec-dive.pl otrzymują rabat na dystrybuowany sprzęt nurkowy przez tec-dive.pl w wysokości 15% od ceny detalicznej sugerowanej przez producenta lub dystrybutora w Polsce!!!

Please publish modules in offcanvas position.